Ciekawostki reklamowe

Ludzie lubią otrzymywać różne gadżety reklamowe. Na imprezach, targach czy eventach reklamowych bardzo popularne są długopisy, smycze, różnego rodzaju badziki – przypinki reklamowe czy nawet magnesy na lodówkę. Te reklamowe gadżety to takie małe ciekawostki, które są drobnymi prezentami dla klientów, pracowników. Reklamują one dany event, dane wydarzenie, propagują jakieś hasła reklamowe czy też są bezpośrednią reklamą jakiegoś produktu.

Ponadto badziki doskonale sprawdzają się jako ozdoby do notesów czy też przeróżnych albumów, które przechowujemy w domu. Badziki są samoprzylepne i łatwo jest je nakleić na kartki książek, które chcemy nimi ozdobić. Badziki mają kolorowe wzory, przedstawiają różne postacie, różne napisy czy różne kolorowe wzory. Buttony reklamowe przypinamy na swoje koszulki, czapki czy na zasłony a magnesy na lodówkę najczęściej ozdabiają właśnie nasze lodówki.

Ozdobne spinki, dekoracyjne kotyliony to cały szereg gadżetów i ciekawostek reklamowych, ozdobnych i eventowych. Te reklamowe drobiazgi to bardzo miłe i atrakcyjne ciekawostki, małe prezenciki, które każdy chce dostać i zachować dla siebie. Producenci tych drobiazgów produkują je bardzo chętnie, za nie wielkie pieniądze, wymyślają coraz to nowsze i atrakcyjniejsze ich formy. Te małe ciekawostki reklamowe są kolorowe, cieszą oko i są bardzo ciekawe w swojej formie.

Takie różne badziki są produkowane na zamówienie klientów i na ogół są to również gadżety okolicznościowe. Przykładem producenta przypinek na zamówienie jest firma Buttonfly.pl z Krakowa, która wcześniej działała pod nazwą Nuvision i wyrobiła sobie opinię solidnego partnera w biznesie wśród wielu polskich firm.