Cukierki – klucz do sukcesu

Podczas otwarcia Twojej firmy chcesz zachęcić ludzi do kupna oferowanej przez Ciebie usługi lub produktu? Uważasz, że rozdawane podczas takich imprez balony to przeżytek i chcesz czegoś innego ? Zainwestuj w cukierki z nadrukiem. Słodycze z logo Twojej firmy będą jedyne w swoim rodzaju. Zapach i smak słodkości sprawi, że potencjalni klienci zapamiętają Twoje miejsce jako przyjemne i warte odwiedzenia.

Czym jednak kierować się przy wyborze słodkości ? Po pierwsze słodycze powinny być trwałe (nie powinny zawierać czekolady oraz ciężkiego nadzienia, które może rozpłynąć się w transporcie lub podczas eventu). Drugą istotną rzeczą jest sposób ich pakowania – zaleca się, by były to cukierki zapakowane w materiał do łatwego otwarcia – nikt nie lubi szarpać się z trudnym do otwarcia produktem.

Jedną z istotniejszych rzeczy jest również wygląd, logo powinno być czytelne i najlepiej na tle je eksponującym. Często wybieranymi słodkościami są krówki reklamowe. Ich wygląd powoduje, że są chętnie zjadane zarówno przez młodszych jak i starszych. Cukierkom tym nie jest straszna wysoka temperatura, dlatego nie musimy martwić się, że po otwarciu zamiast smakowitej słodkości napotkamy rozpływającą się breję. Również ich opakowanie sprawia, że są one towarem pożądanym.

Ze względu na wielkość, możliwe jest umieszczenie logo, a nawet numeru telefonu na opakowaniu. Warto również zwrócić uwagę na sposób podania słodyczy. Jeżeli to możliwe zatrudnijmy animatorów do roznoszenia słodyczy oraz zachęcania do skorzystania z usług. Krówki lub inne cukierki powinny być umieszczone w ładnie przyozdobionym koszyku, a nie w zwykłej reklamówce – sposób podania również ma znaczenie. Firmy cukiernicze oferują szeroką gamę produktów tego typu, dlatego jeśli poszukujesz słodyczy reklamowych – rozpocznij swoje poszukiwania już dziś, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Zobacz też: Krówki reklamowe | Pyszne-krowki.pl