Cukierki z nadrukiem na własny ślub!

Ślub to często jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Niestety, aby wszystko tego dnia wyszło dobrze, potrzeba całego szeregu przygotowań, które nierzadko rozpoczynają się na długie miesiące, a nawet czasem i lata przed ważnym dniem.Oczywiście, najważniejsza tego dnia jest para młoda. Dla kobiet najważniejsza jest sukienka ślubna. Zazwyczaj to punkt, za który przyszłe panie młode zabierają się najwcześniej. Potem ustala się datę ślubu, miejsce przyjęcia oraz inne ważne kwestie. Niestety, temat ślubu nie może zostać zamknięty przed dokonaniem szeregu formalności w urzędzie. Dopiero, gdy wszystkie te elementy zostaną załatwione, możemy zabrać się za może mniej ważne, ale za to bardziej przyjemne – jak przystrojenie sali, wynajem samochodu czy organizacja podziękowań dla gości.

Osoby z większym budżetem mogą pozwolić sobie w tej kwestii na prawdziwe szaleństwo. Czasami para młoda dziękuje gościom poprzez urządzenie pokazu fajerwerków czy inne bardziej spektakularne opcje. Tak naprawdę, jeśli nie chcemy inwestować zbyt dużo w tej element uroczystości, możemy po prostu zakupić cukierki z nadrukiem i rozdać je gościom. Pomysł wydaje się dość trywialny i niezbyt spektakularny – zwłaszcza w porównaniu z fajerwerkami, ogniskiem czy puszczaniem lampionów – ale z pewnością goście poczują się wyróżnieni nawet dostając małą słodkość.

Cukierki z nadrukiem nie wyjdą nas drogo. Zazwyczaj kupujemy je na wagę w specjalistycznych sklepach internetowych. Najlepsze jest to, że grafika papierka, w którą opakowany jest upominek może być przez nas zaprojektowana. Możemy dać na niej swoje imiona, datę ślubu czy nawet nasze zdjęcie. Pomysł na cukierki z nadrukiem jako podziękowanie dla gości weselnych przyjechał do nas oczywiście z Zachodu, ale bardzo miło przyjął się w naszym kraju. Oczywiście, na grafice nie powinno zabraknąć słowa „dziękuję”. Cukierki rozdać możemy jeszcze przed kościołem albo rozłożyć je na stołach weselnych, zaraz przy winietkach.

Zobacz: cukierki z nadrukiem | sklep-krowki.com