Drukarnie w Krakowie

Agencje reklamowe i drukarnie cieszą się stale rosnącą popularnością, gdyż marketing jest nieoceniony w trakcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Reklama jest potrzebna również w celu nagłośnienia różnego rodzaju akcji społecznych i imprez plenerowych. Drukarnie w Krakowie posiadają bardzo bogatą ofertę.

W zakres usług wchodzi między innymi projekt i wykonanie plakatów reklamowych, banerów, bilbordów, katalogów a także produkcja różnego rodzaju gadżetów reklamowych, na przykład kubków, długopisów, koszulek, toreb ekologicznych, czapek, breloków i naklejek. Druk plakatów to stosunkowo tania usługa. Wpływ na cenę ma przede wszystkim ilość użytego do produkcji materiału i jego jakość. Za kilkadziesiąt plakatów należy zapłacić zazwyczaj kilkaset złotych. Specjaliści rozpoczynają drukowanie plakatów po zaakceptowaniu przez klienta projektu graficznego.

REKLAMA: druk katalogów Kraków – drukarnia Skleniarz

Po wydrukowaniu najczęściej plakaty wymagają dodatkowej obróbki, w celu usunięcia zbędnych marginesów, które prezentują się nieestetycznie i nie profesjonalnie. Wstępny projekt jest przesyłany drogą mailową w celu akceptacji bądź w celu wprowadzenia drobnych zmian w tekście plakatu. Z kolei druk katalogów jest bardziej czasochłonny. Wygląd katalogu i jego forma uzależnione są od indywidualnej potrzeby klienta.

Zazwyczaj strony katalogu drukowane są na specjalnym papierze, następnie laminowane a na końcu wszystkie materiały zostają umieszczone w specjalnym segregatorze.  Za jeden katalog należy zapłacić zwykle kilkadziesiąt złotych. Zazwyczaj katalogi tworzone są do sklepów, salonów fryzjerskich, cukierni czy też księgarni.