Krówki komunijne – jak je wykorzystać?

Pierwsza komunia twojego dziecka na pewno jest dla ciebie wyjątkowym wydarzeniem. Zapewne planujesz ją już od dłuższego czasu. Krok po kroku dopracowujesz poszczególne elementy imprezy, aby na sam koniec móc tylko bawić się wraz ze swoim malcem i resztą rodziny.

Nie zapominaj jednak o tych najmniejszych drobiazgach. Sala komunijna jest oczywiście ważna, podobnie jak wynajem profesjonalnej firmy cateringowej, jednakże takie szczegóły jak krówki komunijne mogą dopełnić całość imprezy. Musisz zatem zadbać także i o nie. A gdy już zdecydujesz się na zamówienie większej partii krówek, pomyśl tylko, jak najlepiej je wykorzystać.

Takie cukiereczki nie są wyłącznie typowymi smakołykami przeznaczonymi do konsumpcji. Mogą odegrać rolę dodatkowej dekoracji sali komunijnej, jeśli tylko wcześniej zgrasz je z wymyśloną aranżacją. Na zamówienie krówek zdecyduj się zatem dopiero wtedy, gdy wygląd pomieszczenia, w którym odbędzie się impreza, zostanie już mniej więcej dograny. Jeżeli więc w wystroju ma przeważać biel, koniecznie postaw na krówki opakowane folią w zupełnie innej barwie. Te czerwone wspaniale przełamią jasność dodatków i urozmaicą wygląd całej sali.

Urocze krówki doskonale sprawdzą się również w roli małych podarunków dla gości. Na pewno zechcesz podziękować im za to, że pojawili się na imprezie w tym ważnym dniu dla twojego dziecka. W ostatnim czasie większość rodziców decyduje się na przygotowywanie chociażby niewielkich podarunków dla gości, więc i ty najprawdopodobniej zechcesz w ten sposób postąpić. Prezenty nie powinny być jednak zbyt drogie czy zbyt duże, dlatego spokojnie możesz zaproponować rodzinie krówki na komunię. Umieść je w małych woreczkach i obwiąż wstążką. Taki mały prezencik stanie się cudowną pamiątką.