Meble sprzed lat

sofaJak często robicie remont w domu? Niektóre osoby mają potrzebę niemalże ciągłego polepszania, remontowania i zmieniania swojego wnętrza. Odświeżanie wyglądu mieszkania jest ważne nie tylko ze względu na to, że nasz dom po prostu będzie dobrze utrzymany, ale przede wszystkim będziemy się w nim dobrze czuli. A tego właśnie od domu oczekujemy najbardziej. Każdy z nas ma swój indywidualny styl – widać to na pierwszy rzut oka gdy wchodzimy do czyjegoś mieszkania. Zamiłowanie do porządku, pięknych dodatków czy dzieł sztuki – a może odwrotnie: nieprzywiązywanie uwagi do detali i szczegółów. Obecnie jest nam nieporównywalnie łatwiej urządzić nasz własny dom – mamy projektantów, wizualizacje, niezliczoną ilość mebli i dodatków. Z własnego dzieciństwa chyba wszyscy pamiętamy te same wersalki czy kredensy.

Owszem – wspomina się to z pewną nostalgią, jednak sami na pewno nie chcielibyśmy mieć aż tak ograniczonego wyboru. Obecnie bardzo popularne jest urządzanie wnętrz w stylach obcych. Najnowszym trendem będącym na topie jest styl skandynawski. Meble i dodatki marek takich jak hubsch [opaandcompany.com] robią prawdziwą karierę – chętnie je kupujemy i zmieniamy wygląd niemal całego naszego wnętrza.

Dawniej, niemal w każdym domu na ścianie wisiały ciężkie obrazy – dziś zamiast drewna wybrać możemy delikatne paspartu nielsen.com.pl czy obrazy szklane. Pamiętacie na pewno kryształowe wazony, talerze czy platery, które świeciły się zza przeszklonych witryn w meblościankach.

I choć niektórzy śmieją się z meblościanek czy drewnianych ław, z pewnością nie byłoby im do śmiechu, gdyby w tamtych czasach musieli urządzić swój własny dom. A i dziś łatwo o to jest niemal wyłącznie tym, którzy mają bardzo zasobną kieszeń. Możemy jednak zamiast zmieniać mieszkania czy domy, zmieniać wygląd naszych wnętrz – przez tańsze, ale za to gustowne dodatki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *