Mieszkania na miarę XXI wieku

Jesteście zwolennikami nowoczesnych rozwiązań? I w pracy i w domu powinniśmy na co dzień korzystać z udogodnień jakie przynosi nam nowoczesna technika. Bo jak wiadomo brak rozwoju to regres – zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których rozwój technologiczny jest nadzwyczaj  szybki. Jak więc powinny wyglądać mieszkania   na miarę dwudziestego pierwszego wieku? Oczywiście daleko im do tego wizerunku, jaki pamiętamy chociażby z Jetsonów!

Obecnie stawiamy na wygodę i oszczędność – zwłaszcza oszczędność czasu. A właśnie na to pozwalają najnowsze sprzęty i wyposażenie domu. Jednym z nich są odkurzacze centralne Poznań (sprawdź na www.variovac-polska.pl). To wyjątkowe systemy odkurzania, które w niczym niemal nie przypominają klasycznych odkurzaczy. Odkurzacze centralne tworzą system gniazd ssących, które rozmieszczone są w różnych miejscach domu – wszystkich pomieszczeniach, tak by przez podpięcie odpowiedniej końcówki można było swobodnie je odkurzyć. I to bez zbędnego hałasu oraz przenoszenia odkurzacza. Genialne urządzenie, które sprząta znacznie bardziej efektywnie od klasycznych odkurzaczy.

Kładziemy również wielki nacisk na wystrój mieszkania. Dziś w zasadzie – zgodnie z zasadami minimalizmu, ozdobą są wszelkie elementy które są integralną częścią mieszkania – poręcze, wykończenia mebli czy choćby ramy aluminiowe (takie jak tu: www.nielsen.com.pl) które mogą dopełnić cały wystrój w jedną całość, spiąć ją klamrą. Takie ramy mogą być na przykład częścią poręczy, elementem ram obrazów czy choćby klamek.

I nie zapominajmy o świetle. To ono zrobiło prawdziwą rewolucję w trendach wystroju wnętrz. Pojawiły się ledy, listwy ledowe i inne rodzaje żarówek, które są nie tylko ekonomicznym sposobem na oświetlenie domu, ale przede wszystkim na stworzenie w nim niezwykłego nastroju. Wielofunkcyjność i piękno prostoty – stawiamy na to w dzisiejszych czasach. Coraz silniej zaznacza się również trend eco z recyclingiem pod wieloma postaciami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *