Modna i elegancka dekoracja ścienna

Bardzo modną i elegancką dekoracją stały się ostatnio panele szklane. Są to moduły szklane, które bezpośrednio instaluje się na ścianę, niezwykle ozdobne dają bardzo ładny efekt i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Panele szklane ozdobione piękną grafiką, lub różnymi obrazami bardzo ładnie zdobią ściany. Możemy znaleźć na nich motywy przyrodnicze, pejzaże, naturę czy rożnego rodzaju abstrakcje.

Ta nowoczesna i innowacyjna alternatywa dla płytek ściennych staje się coraz bardziej popularna. Przestrzenie ozdobione takimi panelami wyglądają bardzo efektownie, tym bardziej, że ostatnio modne jest położenie szklanych paneli na podłogę lub podświetlenie ich światłami LED. Oświetla się panele krawędziowo lub równomiernie na całej powierzchni. Koszt użytkowania podświetlonych panele nie jest wysoki.

Zdjęcia na szkle to motywy, które również umieszcza się na takich modułach (wiele przykładowych rozwiązań znajdziesz na: www.axitech.pl/panele-szklane.html), wybieramy swoje zdjęcia, lub zdjęcia proponowane przez producenta paneli szklanych, nałożone na taki panel dają wręcz spektakularne wrażenie. Panele szklane to dzisiaj najnowocześniejszy design, projektanci wnętrz bardzo często proponują tego typu ozdobę ścian. Klienci wybierają odpowiednie dla siebie wzory, zdjęcia i tak udekorowane panele szklane są montowane u nich w domach.

Dzisiaj panele szklane montuje się wszędzie w biurach, w SPA, w mieszkaniach prywatnych. Są one bardzo ładnym i eleganckim motywem dekoracyjnym. Przestrzenie udekorowane panelami szklanymi mają swój specyficzny charakter, to trochę jak fototapety na szkle.