Okna to dusza Twojego domu

Okna firmy Drutex to produkt o wysokiej jakości i funkcjonalności. Poszukując odpowiedniego produktu należy zwrócić uwagę na kilka aspektów, głównie na ich pasywność.


Tanie okna w Krakowie można z powodzeniem znaleźć u przedstawiciela firmy. Zadowoleni klienci wyraźnie wskazują na funkcjonalność okien firmy Drutex. Okna kraków to szeroki wybór artykułów. Okna trzyszybowe, energooszczędne, pasywne, okna plastikowe, aluminiowe i drewniane. Ceny okien są bardzo zróżnicowane, a ich wycena zależy od wielu czynników. Parametry, wymiary, materiał to podstawowe kryteria. Warto również w tym przypadku zdecydować się na profesjonalny montaż.

Okna drutex Kraków – Okno Classic to niebanalny design. Wyróżniają się na tle innych ofert na rynku innowacyjną technologią. Przepuszczają dużą ilość światła dziennego i mają doskonałe parametry energooszczędności. Są odporne na uszkodzenia, wodoszczelne i odporne na wiatr. Okna posiadaj pięciokomorowy profil ramy oraz skrzydła o różnej głębokości. Ruchomy słupek jest węższy, grubość szkła wynosi do 36 mm. To również świetny wybór, jeśli poszukuje się okien antywłamaniowych. Mają one bowiem dwa zaczepy antywyważeniowe oraz zagłębienia liniowe na zasuwnicach. Na osobną wzmiankę zasługują okna Iglo Energy. Innowacyjna technologia, wysoka energooszczędność łączy nowoczesny design. Tutaj parametry są znacznie wyższe. Siedmiokomorowe profile, skrzydła o większej głębokości, grubość szklenia 48 mm. Z reguły okna Iglo występują w opcji trzyszybowej, jednak istnieje możliwość wyboru opcji z wypełnieniem kryptonem i jest to opcja czteroszybowa. Jeśli istnieje taka konieczność można zastosować szybę z podwyższoną izolacyjnością akustyczną, antywłamaniową, ornamentową czy przeciwsłoneczną.
Wybór jest naprawdę szeroki, stąd okna firmy Drutex zadowolą każdego, kto szuka funkcjonalnego rozwiązania podczas remontu czy wykończenia domu.