Plany na weekend? Paintball w Krakowie

Wolny weekend? Spotkanie większą grupą w sobotni wieczór? A może wyjazd integracyjny z pracy i planowanie rozrywek, które umilą wszystkim czas i pomogą się lepiej poznać oraz świetnie bawić? Na te wszystkie pytania pomogą nam znaleźć odpowiedź atrakcje grupowe w Krakowie.

Kraków, jako miasto z ogromną liczbą turystów oraz niesamowitą historią, ma nam bardzo dużo do zaoferowania pod względem spędzania wolnego czasu. Szeroka oferta miasta rozpoczyna się wodnymi atrakcjami w aquaparku oraz okolicznych basenach, a kończy praktycznie pod samymi chmurami w locie balonem nad Krakowem. Największą sławą cieszy się jednak tutaj paintball oraz go-karty.

Paintball jako rozrywka polega na zebraniu drużyny, która ubrana w specjalne stroje ochronne, strzela do swoich przeciwników z pistoletów napełnionych farbą. W kategorii rozrywek ta zabawa przoduje ze względu na swoją specyfikę, bowiem wymagana jest dobra kondycja oraz orientacja w terenie. Oprócz tradycyjnej formy tej gry istnieje także paintball laserowy, który polega praktycznie na tym samym co zwykły, z tym, że zabawa odbywa się w jakimś pomieszczeniu a zamiast farby mamy laser.

Więcej informacji oraz możliwość zabukowania oferty dla Ciebie i znajomych znajdziesz na: https://www.bumperball.pl/experiences/paintball-krakow/

Go-karty zaś to dla dorosłych powrót do dzieciństwa i spełnienie marzenia o zostaniu mistrzem kierownicy. Uczestnicy takiej zabawy zasiadają za kierownicą pojazdu, a dokładniej mówiąc- go-kartu, którym mogą się ścigać z innymi po wyznaczonym torze. Jest to rewelacyjna gra polegająca na rywalizacji, która sprawi dużo radości szczególnie Panom marzącym o karierze na torze wyścigowym.

Podsumowując- atrakcje grupowe w Krakowie są bardzo dobrze rozwinięte. Miasto ze Smokiem i Wawelem w tle ma nam ogromnie dużo do zaoferowania. Pod względem turystyki, atrakcji, oraz organizowanych imprez Kraków znajduje się w czołówce miast polskich. Na pewno warto zwiedzić tą część południa kraju, z pewnością nikt się nie zawiedzie.