Podróż życia – Zakaukazie

Marzy Wam się wycieczka życia a nie jesteście turystami, którzy lubią spędzać czas w zatłoczonych kurortach? Serdecznie polecamy wyprawę do Gruzji – kraju, który zachwyca przyrodą, kulturą i gościnnością. Polskę i Gruzję dzieli odległość około dwóch tysięcy kilometrów. Podróż samochodem zajmie nam jakieś dwa dni. Warto wybrać się własnym autem lub wypożyczyć samochód na miejscu. Bowiem w tym kraju nie zamkniemy się w kurorcie – pejzaże zachęcają do wycieczek, po których pozostaną niezapomniane wspomnienia. I jeszcze jedno – zarezerwujmy sobie długi urlop. Gruzja to kraj, który wymaga czasu, by objąć całe jego piękno. (Zobacz również Urlop w wyjątkowym miejscu).

Jeśli chodzi o sytuację w tym kraju, którego historia nie oszczędzała – możemy być spokojni jeśli będziemy poruszać się po większych ośrodkach miejskich. Jeśli jednak marzy nam się podróż w okolicach Kaukazu i na Zakaukaziu, zabierzmy ze sobą przewodnika. Ci spotkamy w tym wyjątkowo dziewiczym zakątku świata? Zapraszamy Was na off roadową wycieczkę po Zakaukaziu!

 

Możemy również wybrać się na wycieczkę z biurem podróży. Tu miłe zaskoczenie dla wszystkich indywidualistów: niektóre z biur oferują wycieczki wprawdzie zorganizowane, jednak bardzo często na indywidualne zamówienie. Wprawdzie koszt takiej wyprawy może być droższy, ale w ogólnym rozrachunku i tak nie będzie on bardzo wygórowany. Ceny w Gruzji dla Polaków są bowiem atrakcyjne.

Wycieczki do Gruzji [czajkatravel.pl] organizowane przez biura podróży są bardzo popularne. By udać się na zwiedzanie tego kraju na własną rękę, musimy mieć dokładnie przygotowany plan podróży. Jednak i to nie zagwarantuje nam, że wycieczka nie odbędzie się bez niespodziewanych przygód.

Nie można na podróżniczej mapie ominąć takiego kraju jak Gruzja. Wycieczki [czajkatravel.pl/] tu stają się prawdziwymi podróżami życia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *