Wille i rezydencje

Willowe dzielnice naszej stolicy są okazałymi osiedlami, które przyciągają wzrok ciekawskich. Rezydencje i wille najczęściej budowane są pod dużymi miastami, w otoczeniu innych willi i ekskluzywnych domów. Na rynku z powodzeniem funkcjonują firmy zajmujące się projektowaniem i stawianiem tego typu rezydencji. W zasadzie mogą stworzyć wszystko, co tylko ich klienci sobie zamarzą – za tak wielkie pieniądze możliwe jest bowiem niemal wszystko.

Jakie pieniądze wchodzą w grę? Mówimy oczywiście o milionach złotych. I oczywiście nie o jednym milionie. Budując rezydencje za kilka milionów nie oszczędza się na niczym – wszystko jest najlepsze i najdroższe a nasz dom wyposażony jest w takie pomieszczenia jak piwniczki na wino, sale kinowe, pomieszczenia dla służby i oczywiście pokoje kąpielowe (bo nie można ich nazwać po prostu łazienkami). Ważny jest również sam styl, w jakim chcemy wybudować naszą rezydencję. Najczęściej są to pomieszczenia stylizowane na dwory ziemiańskie, pałace i tym podobne.

Bardzo częstymi elementami są oczywiście kominki marmurowe[sklep.stoneo.pl] wykonane z najlepszych materiałów – kominki te często znajdują się w większości pomieszczeń. Popularnym elementem wystroju są również fontanny domowe [sklep.stoneo.pl], które jednak należy bardzo umiejętnie dopasować do wnętrza, by nie wyglądały po prostu kiczowato. Rezydencje i wille tego typu to również ogromne przestrzenie wokół nich. Często wille sprzedawane są z wielohektarowym  terenem – polami, parkami czy lasami.

 Nowe mieszkania nie umywają się do nich i wyglądają bardziej jak pomieszczenia dla służby… Wille wbrew pozorom sprzedają się naprawdę dobrze. Nie brakuje przecież bogaczy, którzy lubią zmieniać domy czy kupować nieruchomości dla swoich dzieci i rodziny. Rezydencje zazwyczaj „zamawia się” – są również już gotowe rezydencje. Większość klientów woli jednak otrzymać projekt na specjalne, indywidualne zamówienie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *