Zamieszkać na Bemowie

Jedną z ciekawszych dzielnic Warszawy jest Bemowo. Do granic administracyjnych Warszawy dołączona była w roku 1951 – w tym miejscu bowiem mieszkało na stale bardzo wiele osób, które w Warszawie pracowało. Dlatego też Bemowo nazwane zostało sypialnią Warszawy. Dzisiaj jest to dzielnica, w której wiele osób kupuje własne mieszkania. Jak się bowiem okazuje kupić mieszkanie Bemowo [taniemieszkania.pl] można w bardzo atrakcyjnych cenach – znacznie taniej niż w innych dzielnicach. Ewentualnych kupców odstraszać może jednak lotnisko, które znajduje się niemal w samym środku Bemowa.

Jednak deweloperzy chętnie w tej dzielnicy lokują swoje inwestycje. By ograniczyć natężenie dźwięków jakie dochodzą do mieszkań montuje się specjalne wytłumiające okna drewniane. Zanim zrezygnujemy z kupna lub się na nie zdecydujemy, warto jednak sprawdzić jak sytuacja wygląda na dłuższą metę. Gdyby samoloty w tym miejscu wytwarzały naprawdę wielki hałas, z pewnością nie byłoby możliwe lokowanie tu żadnych inwestycji budowlanych. Warto jednak zasięgnąć informacji u osób, które mieszkają w tej dzielnicy.

Zbyt duże natężenie hałasu jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia i równowagi psychicznej. Przez lata przebywania w miejscu zbyt głośnym możemy nabawić się nie tylko pogorszenia się słuchu. To również obniżenie pracy mózgu, bezsenność, obniżenie odporności, zaburzenie rytmu serca i nadciśnienie. Warto więc unikać narażenia na ciągły hałas – zwłaszcza, jeśli chodzi o dzieci, które powinny mieć optymalne warunki do rozwoju.

REkLAMA: LITEBOX – Titan.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *