Jak DJ na wesele obsłuży Twoje przyjęcie?

Jeśli i Ty zastanawiasz się nad tym właśnie rozwiązaniem, to musisz wiedzieć, iż DJ na wesele jest coraz częstszą opcją wyboru dokonywaną przez parę młodą. I naprawdę rzadko zdarza się, by decyzji tej żałowali. Z każdym kolejnym pokoleniem spada zainteresowanie usługami zespołów muzycznych czy tym bardziej całych orkiestr. DJ weselny ma tą istotną zaletę, że występuje albo indywidualnie albo w duecie. Zmniejsza to znacznie koszty zatrudniania takiej osoby.

Mniejszy rachunek częściowo związany jest też z mniejszą ilością sprzętu przewożonego w związku z tym. Chociaż dzisiejsi DJ-e potrafią mieć od groma profesjonalnego sprzętu. Również tego odpowiadającego za oświetlenie wesela. Poza tym w przypadku zatrudniania specjalistów od obsługi muzyczno-wizualnej naszego przyjęcia, nie płacimy jedynie za samą usługę grania muzyki, ale także za dodatkowe wyżywienie i miejsce na sali. DJ na wesele i DJ wodzirej to zaledwie dwie osoby, a w kontekście kapeli czy orkiestry tych osób bywa przeważnie między cztery a sześć.

Przy stresach związanych z organizowaniem ślubu coraz częściej lepszym wyborem okazuje się DJ weselny, ponieważ najczęściej jest pozytywnie zakręcony i minimalizujący napięcie udzielające się parze młodej. Na szczęście też, DJ weselny w związku ze zwiększoną popularnością zawodu jest coraz łatwiej dostępny. Już szczególnie w tak dużym mieście jak Kraków znalezienie odpowiednio dobrego DJ-a nie stanowi najmniejszego problemu i w zasadzie jest o niego bardzo łatwo. Możemy nawet swobodnie wybierać eksperta muzycznego pod budżet, jakim dysponujemy. Co więcej, często nawet jeden DJ na wesele oferuje kilka różnej wartości pakietów, dzięki czemu każdy może go zatrudnić, płacąc mniej lub więcej.

dj weselny dominik - exclusive djs krakówDJ na wesele Dominik Szymoniak – ExclusiveDjs.pl z Krakowa

Oczywiście musimy się liczyć z tym, że musimy rezerwować taką osobę, jak DJ weselny, z wyprzedzeniem. Odrobinę ciężej o to na wsi, gdzie wciąż znaczniejszą popularnością cieszą się zespoły muzyczne. Zaleca się zająć danego muzyka nawet na rok przed weselem. Grafik DJ-a jest z pewnością napięty i nie ma gwarancji, że załapiemy się na jakiegokolwiek przyzwoitego fachowca za pięć dwunasta. Kraków pomimo, że jest bardzo dużym miastem ma mimo wszystko ograniczoną dostępność tych naprawdę dobrych muzyków. Z pewnością jednak wciąż jest to lepsza opcja w kwestii organizacji niż zespół weselny.