Z technologią za pan brat

Wielu ludzi do tej pory umniejsza osiągnięciom technologicznym. Bardzo często możemy się spotkać z opiniami, że co z tego, że rozwój postępuje tak szybko skoro nie wpływa to znacząco na nasze życie. Przecież na przykład nadal musimy stać w gigantycznych kolejkach do lekarza. Kiedy chcemy zapisać się na wizytę musimy wstać z samego rana i stać w przychodni minimum godzinę, żeby w ogóle dojść do rejestracji.

Kto ma na to czas i gdzie jest ta wspaniała technologia zapytają Ci, którym tego typu atrakcje nie są obce. Otóż technika poszła na przód i rozwiązanie tak błahego problemu zostało już dawno wymyślone. Istnieje coś takiego jak internetowa rezerwacja wizyt – versum,.pl. Co prawda dla wielu jest to totalną abstrakcją, bo na tego typu system w dalszym ciągu decyduje się zaledwie niewielki procent przychodni. Jednakże technologia ta jest obecna i działa. Możemy się z nią spotkać w szczególności w prywatnych placówkach.

Aż dziw bierze, że tak mało zakładów decyduje się na wprowadzenie tego typu udogodnień. Zdecydowanie ułatwiłoby to życie pacjentów, ale także pracowników medycznych. Wystarczyłby komputer i dostęp do internetu, by można było zarejestrować się na wizytę do dowolnego specjalisty. Nie tylko zajęłoby to mniej czasu, ale nie kosztowałoby to tyle nerwów jak stanie w kolejce. Kilka kliknięć i gotowe.